NAŠE PREVÁDZKY

Ak pracujete len pre peniaze, nikdy to nezvládnete.
Ale ak milujete to, čo robíte, a vždy kladiete zákazníka na prvé miesto, úspech bude váš.
(Ray Kroc)


A tak sa o vás staráme aj vo vinotékach CHATEAU-VIN.
My milujeme to, čo robíme, a vy budete u nás vždy na prvom mieste!

Osobne si vyberáme všetky vína v našom sortimente, poznáme ich výrobcov a ich príbehy. Pretože iba tak Vám vieme zaručiť tú najvyššiu kvalitu za prijateľnú cenu.

Miroslav Jajcay
somelier a majiteľ

ODPORÚČANÉ PRODUKTY

NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY

ČLÁNKY

Degustácia nových francúzskych vín

Degustácia nových francúzskych vín

Pre našich zákazníkov sme zorganizovali ďalšiu špeciálnu degustáciu. Uskutočnila sa v priestoroch reštaurácie Husacina & Penzión Karolína a zamerali sme sa v nej na nové francúzske vína v našom sortimente, ktoré pre vás vo Francúzsku vybral a osobne odprezentoval somelier Miroslav Jajcay. Návštevníci tejto ochutnávky mali možnosť spoznať celkovo 11 výnimočných vzoriek z rôznych oblastí … Čítať viac "Degustácia nových francúzskych vín"
Viac »
Ochutnávali sme vína z Piemontu

Ochutnávali sme vína z Piemontu

7. marca 2019 sme pre fanúšikov vína pripravili ďalšie zaujímavé podujatie, ktoré sa uskutočnilo v priestoroch reštaurácie Husacina & Penzión Karolína. Tentoraz sme sa zamerali na talianske vína z výnimočnej oblasti Piemont. Ide o vinársky región, ktorý máme veľmi radi a pravidelne ho aj navštevujeme. A aby bol zážitok z tejto degustácie ešte viac autentickejší, … Čítať viac "Ochutnávali sme vína z Piemontu"
Viac »
Degustácia novošľachtencov s pani Pospíšilovou

Degustácia novošľachtencov s pani Pospíšilovou

Vo vinotéke CHATEAU-VIN sme mali vzácnu návštevu. Pani Ing. Dorotu Pospíšilovú – autorku mnohých slovenských novošľachtencov. 13. februára 2019 totiž prijala pozvanie do Slovenského Grobu na špeciálnu degustáciu – Výber novošľachtencov podľa Miroslava Jajcaya, na ktorej aj osobne predstavila svoje odrody. Sme radi, že sa jej u nás páčilo, a že mohla v našej ponuke vidieť … Čítať viac "Degustácia novošľachtencov s pani Pospíšilovou"
Viac »
Valentín s vínkom od Karpatskej perly

Valentín s vínkom od Karpatskej perly

Na deň zaľúbených si pre vás vinárstvo KARPATSKÁ PERLA zo Šenkvíc pripravilo príjemné prekvapenie. Oslávte Valentína s ich výborným ružovým vínkom z odrody Cabernet Sauvignon alebo Frankovka modrá. Nájdete ich v našich vinotékach >>  
Viac »
Loading...